Сталева оцинкована конструкція під сонячні панелі

Альтернативні джерела енергії дозволяють рухатися в ногу з часом і берегти Землю від шкідливого впливу. Сонячне проміння вже давно успішно “використовується” у всьому світі для забезпечення домашніх та промислових потреб. Саме тому попит на каркас для сонячних панелей невпинно збільшується. Такий спосіб видобування електроенергії дозволяє значно економити, особливо якщо площа системи має солідні розміри. Крім того, якщо підійти до питання встановлення відповідально та за основу обрати оцинкований профіль, то така конструкція прослужить десятиліттями в належному стані.

Як правило, виробники сонячних батарей не займаються виготовленням кріплень  та опорних конструкцій для них. Тому в цьому плані варто шукати надійну команду, яка задовільнить всі потреби та бездоганно виконає роботу. Саме від цього буде залежати ефективність обраного методу видобутку енергії. Тому відповідальні замовники все частіше обирають конструкціі з тонкостінного оцинкованого профілю для встановлення  сонячних панелей на своїх ділянках. 

Характеристики та переваги використання профільної системи з оцинкованої сталі

Встановлення альтернативного джерела енергії – доволі дороге задоволення. Проте на деякому з процесів можна зекономити, адже монтажний профіль перфорований оцинкований (С-солар профіль) достатньо недорогий при максимальній надійності та довговічності. Окрім економічності, екологічності та довговічності, що є вагомими критеріями, сталевий оцинкований профіль має й такі переваги:

  • захисне покриття, що гарантує стійкість до корозії й несприятливого впливу середовища і погодних умов;
  • гнуті профілі досить прості у монтажі, з’єднуються без зварювання, тому процес збору та встановлення займе мінімум часу;
  • траверса монтажна(С-солар профіль), як і інші комплектуючі з такого матеріалу, максимально легка, але при цьому витримує регулярні великі навантаження та впливи природних стихій.

Тож будь-яка конструкція, в основі якої монтажний профіль перфорований оцинкований, за умови правильного проєктування, виготовлення та встановлення, буде служити десятки років без будь-яких проблем. 

Варіанти конструкцій та їх особливості

Створений нашою компанією унікальний профіль для сонячних панелей (С-солар профіль),  має покращені характеристики, а тому однаково підходить для монтажу різних типів каркасів. Залежно від завдання,  створюється проєкт, підбираються необхідні розміри та формати елементів (тип профілю, товщина, варіант перфорації тощо). Цей критерій також впливає на вартість та складність процесу встановлення. Проте спеціалізований монтажний профіль перфорований (С-солар профіль) залишається надійним, незалежно від умов. А процес встановлення максимально простий завдяки комплектації товару кріпленнями для монтажу.

Профіль С-солар застосовується для таких об’єктів, як система сонячних батарей на даху та наземна конструкція під сонячні панелі. Він має покращені характеристики:

  • легкість;
  • стійке захисне покриття;
  • варіативність моделей.

Крім того, оцинкований монтажний профіль C-солар має меншу вартість, особливо, якщо купувати його безпосередньо у виробника. 

Замовляючи сонячні панелі, потрібно наперед подумати про каркаси для них. Монтажна шина (С-солар профіль) повинна бути надійною і відповідати специфіці майбутнього об’єкту. 

При створенні проєкту наземної сонячної станції профілі підбираються відповідно до місця розташування та геологічних умов ділянки і застосовуються оцинковані сталеві профілі різних форм перерізу. При проектуванні дахової СЕС профілі підбираються відповідно до типу покрівлі та куту її нахилу та  для мінімізування навантаження на всю споруду і використовується профіль для дахової сонячної станції (С-солар профіль).

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form