Виробництво С, U, Z-подібних оцинкованих профілів

Виготовлення оцинкованих конструкцій – важливий напрямок у промисловості. Щоб створити оцинкований профіль, застосовується листовий прокат з металу, який після додаткової обробки перетворюється на пластини. Тоді формуються ребра жорсткості, які надають цим об’єктам великої міцності, а також стійкості до значної ваги. Тому сталевий оцинкований профіль є придатним до застосування в багатьох спорудах, включаючи естакади, мости та навіть звичайні теплиці.

Насамперед гнутий профіль створює міцний каркас для будови. Оскільки архітектурна роль даного елемента, як правило, невелика, тонкостінний оцинкований профіль заведено приховувати за гіпсокартонною або металевою обшивкою. Його великі екземпляри в основному використовують для виконання будівельних завдань, тоді як дрібні конструкції є більш придатними для оздоблення та ремонту.

Області застосування оцинкованих, гнутих профілів

Оцинковані С, U, Z, Омега – подібні профілі належать до спеціалізованих конструкцій, які часто не мають аналогів у сучасному виробництві. Під час монтажу найчастіше знадобиться С профіль оцинкований. У таких випадках профіль закривають з усіх боків міцними листами. Він добре пристосований до великих навантажень і при цьому має незначну масу, завдяки чому можна заощадити до 20 % металу.

Оцинкований холодногнутий Z-подібний профіль активно використовується у каркасних конструкціях будинків. У сучасних будівлях Z-подібний  профіль можна побачити в покрівельних, стельових та стінових конструкціях. Z-подібний  прогін з різною шириною сегментів дає можливість не тільки зручно транспортувати його окремі частини, але й використовувати у якості раціонального, економічного сегмента в цілісних прогонах, а також при місцевому зміцненні балок вкладеннями у місцях найсильнішого вигину.

Профіль U – це профіль, що має відповідний переріз . Профіль гнутий U-подібний найчастіше використовують для будівництва вентильованих фасадів. Таким чином виріб формує канали  для безперешкодного потоку повітря.

Крім того, подібні профілі застосовуються у гіпсокартонних елементах для формування перегородкового каркаса. Вони надійно закріплюють його інші частини, забезпечуючи стійкість.

У меблях та освітленні U-подібний переріз, а також профіль С ідеально підходять для створення освітлювального профілю. У такому випадку перфорований профіль «U» використовується у якості декоративного елементу, а ще він формує міцний захисний корпус для електронних компонентів.

Основні переваги

Великий попит на профіль С-подібний з оцинкованого матеріалу, а також вироби іншої форми пояснюється такими їхніми перевагами:

  • вологостійкість  та стійкість матеріалу до екстремальних температур, що дає можливість використовувати профілі у будь-яку пору року за різних метеоумов;
  • профіль гнутий С-подібний має невелику вагу, що значно спрощує його монтаж: завдяки цьому важка техніка може не брати участі навіть в облаштуванні масивних конструкцій;
  • невеликі витрати на робочу силу.

Наша компанія здійснює виготовлення оцинкованих профілів зі сталі із перерізами U, С, L, Z, Омега та іншої форми способом холодного формування за допомогою прокатного роликового обладнання зі сталевих  оцинкованих рулонів.

Щоб виготовити С, U, Омега, Z-подібні профілі, а також будь-який профіль з іншим перерізом, використовується бездоганна за своїми експлуатаційними властивостями сировина. Продукція виробляється у точній відповідності до ТУ, а також з обов’язковим дотриманням європейських норм. Своїм покупцям ми пропонуємо ідеальну якість та найвигідніші ціни.

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form