Каркас для сонячних панелей

Сонячна енергетика стрімко розвивається в усьому світі, як один з найбільш ефективних і перспективних видів генерації альтернативної енергії. Установка фотоелектричних модулів дає можливість істотно заощадити на витратах за електрику і навіть заробити на цьому по «зеленому» тарифу. Щоб здійснити установку ФЕМ знадобиться спеціальний каркас для сонячних панелей.

LS Group. Каркас для сонячних панелей, Україна

З яких матеріалів виготовляють каркаси для сонячних батарей

Головним критерієм конструкцій для сонячних панелей є їх міцність. На сьогоднішній день широко використовуються три види матеріалів, з яких виготовляють системи кріплень: алюмінієві, з нержавіючої сталі і оцинковані тонкостінні профілі.

Алюмінієві конструкції легкі, прості в збірці, не бояться корозії, але коштують дорого, а також перепади температур негативно впливають на цей м’який метал і ставлять під сумнів його міцність. Нержавіюча сталь міцна, не боїться корозії, але вартість таких каркасів дуже висока, а вага досить велика.

Найоптимальнішим варіантом з усіх залишається полегшений сталевий оцинкований профіль. Цей матеріал стійкий до корозії, температурних коливань, коштує недорого і легко монтується в міцні і надійні конструкції.

Де встановлюють каркаси для сонячних батарей

Найпоширеніші місця установки сонячних панелей – це земельні ділянки, покрівлі та фасади будівель. Але можливі й альтернативні варіанти – навіси автомобільних стоянок, перегони мостів, стовпи освітлення та багато іншого.

Де замовити каркас для сонячних батарей

Компанія LS Group пропонує проектування і виготовлення систем кріплень для фотоелектричних модулів зі сталевих профілів власного виробництва. Спеціально для сонячної енергетики ми розробили полегшений сталевий оцинкований профіль C-Solar.

Даний профіль має перфорації по всій довжині і використовується для створення легких покрівельних конструкцій під ФЕМ. Він стійкий до корозії, так як покритий шаром цинку (275 г/м2). Ми пропонуємо два види таких профілів – 41х41х1,5 мм і 41х21х1,5 мм. Довжина може бути будь-якою і обмежуватися тільки габаритами вашого транспорту.

Маємо досвід створення систем кріплень для ФЕМ – на території нашого підприємства встановлені покрівельні та наземні конструкції. Наземна конструкція – це навіс для автомобільної стоянки з панелями на даху.

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form