Конструкція для встановлення сонячних панелей

У зв’язку з постійним зростанням цін на електроенергію люди все більше замислюються про установку сонячних батарей. Якщо ви придбали домашню сонячну електростанцію, то час подумати про створення конструкції для встановлення сонячних панелей.

Конструкція для встановлення сонячних панелей, Україна

Переваги сонячної батареї

Багато хто думає, що панелі працюють тільки влітку, коли сонце цілий день, а взимку або в інші похмурі дні ефекту зовсім не буде. Насправді батареї діють цілорічно, але взимку виробляють трохи менше енергії.

Встановивши сонячні панелі потужністю до 30 кВт/год, ви зможете генерувати достатню кількість енергії для обслуговування свого будинку. Також залишиться багато зайвої енергії, яка віддається в загальну мережу енергозбереження України, за що держава платить гроші.

Конструкція для встановлення сонячних панелей

Фотоелектричні модулі – це тонкі кремнієві пластинки, що модифікують сонячне світло в електричну енергію. На даний момент це один з найефективніших способів видобутку альтернативної та відновлюваної енергії.

Технологія поступово здешевлюється і стає доступною широкому колу споживачів. Люди прагнуть встановити сонячні панелі, купують міні-електростанції. Під фотоелектричні модулі монтується конструкція для установки сонячних панелей.

Конструкції, виготовлені зі сталевих оцинкованих профілів,  зарекомендували себе, як міцні, надійні, стійкі до корозії, істотних навантажень, сейсмічних коливань. Каркаси з оцинкованих профілів довговічні і служать більше 20 років.

Профілі використовуються для складання наземних і дахових систем кріплень для ФЕМ. Існують статичні (зафіксовані в одному положенні) і динамічні системи (з можливістю регулювання кута нахилу).

Наша компанія спроектує і виготовить будь-яку конструкцію для встановлення сонячних панелей. Є досвід створення наземних і дахових каркасів, а також нестандартних систем кріплень, таких як навіси для автомобільних стоянок.

Для виготовлення використовуємо якісні оцинковані профілі власного виробництва. Для дахових систем розроблений спеціальний полегшений профіль C-Solar, що має товщину стінки 1,5 мм, перфорацію по всій довжині, а також 1 клас покриття цинком (275 г/м2).

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form