Металоконструкції для сонячних панелей

У світі велика увага приділяється екологічно чистим видам отримання енергії, і сонячні батареї в цьому плані мають ряд переваг. Все більше людей встановлюють на своїх будинках або земельних ділянках сонячні батареї. Крім вибору потужності та інших параметрів колекторів, важливим є також підбір металоконструкцій для сонячних батарей.

Металоконструкції для сонячних батарей, Україна

Системи кріплень для ФЕМ діляться на два основних види: статичні або динамічні. Найчастіше для їх виготовлення використовують сталевий оцинкований профіль, стійкий до навантажень, вологості та корозії.

Металоконструкції для сонячних батарей роблять переважно на заводах. Такого роду кріпильні системи не вимагають обслуговування і відрізняються високою довговічністю – важливим критерієм при виборі конструкції. Готові каркаси, як правило, представляють собою збірно-розбірні системи і мають надійні кріплення.

Залежно від місця розміщення металоконструкції для сонячних батарей можуть бути наземними, дахових або навісними. Для різних місць розміщення важливо підібрати правильний вид системи кріплення і врахувати різні чинники.

Наприклад, при розміщенні на даху або фасаді будинку важлива вага конструкції. При установці на землі враховують геологічні особливості місцевості, рельєф і кліматичні умови.

Правильна металоконструкція для сонячних батарей надійна, міцна і довговічна. Наша компанія готова спроектувати і виготовити якісні системи кріплення, які найбільше підходять для вашого випадку. Для складання конструкцій ми використовуємо оцинковані сталеві профілі власного виробництва, що пройшли багатоступеневу систему перевірки якості.

Профілі C-Solar спеціально створені для кріплення ФЕМ на даху або фасаді споруди, мають полегшуючу вагу перфорацію по всій довжині і перший клас цинкування (275 г / м2). Маємо досвід створення наземних і дахових систем. Діючі зразки можна подивитися на території нашого заводу.


ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form