Надбудови в технології ЛСТК

Мансардні поверхи, надбудови, кроквяні системи з оцинкованих профілів компанії «ЛС Профі» вирішують основне завдання – забезпечення максимальної експлуатації підпокрівельного простору з урахуванням надійності та довговічності. Конструкції з легких сталевих профілів чудово з цим впораються.

Надбудова поверху дозволяє:

– використовувати існуючу інженерну інфраструктуру;
– отримати додаткову площу до 40%;
– зменшитити собівартість будівництва порівняно з новим будівництвом.

Завдяки легкій вазі та особливостям технології ЛСТК, надбудову можна виконати практично над будь-якою будівлею. Ключовим фактором у рішенні про надбудову споруди є технічний стан і конструктивні особливості об’єкту , що надбудовується, виходячи з цього, надбудова здійснюється з посиленням або без посилення конструкцій будівлі, що надбудовується.

В даний час для надбудов найчастіше використовують легкі сталеві тонкостінні профілі, з яких створюється каркас поверхів, що надбудовуються. Каркасна конструкція з оцинкованого профілю зовні обшивається вологостійкою фанерою, OSB-плитою та ін., а всередині – гіпсокартоном або OSB-плитою. Простір усередині каркасу заповнюють мінераловатними плитами на основі базальтового волокна або екструдованим пінополістиролом, утворюючи своєрідний сендвіч. Для захисту утеплювача від намокання використовують паро- та гідроізоляційні плівки. Зовнішнє оздоблення може бути у вигляді навісного фасаду або фасадної штукатурки. Як показує практика, низька питома вага таких конструкцій забезпечує мінімальні витрати і, як правило, не вимагає посилення існуючих конструкцій будівлі. Каркас з легких сталевих профілів витримує сейсмічні навантаження до 9 балів, снігові навантаження до 320 кг/м2 і вітрові до 85кг/м2. Іншою перевагою є всесезонність такої технології будівництва та можливість вести монтаж без використання вантажопідйомної техніки, що важливо в умовах вже існуючої забудови. Сталеві профілі виготовляються в заводських умовах, згідно з проєктом, і це дозволяє досягти високої точності паралельно з можливістю адаптації під індивідуальний проект. Сталеві профілі випускаються необхідного за проектом розміру з отворами під кріплення. Збирається каркас на болтах або шурупах. При надбудові поверхів міжповерхові перекриття зводяться з використанням таких легких конструкцій, як і каркас стін. При використанні легких сталевих конструкцій несучими балками є С та Z-подібні сталеві оцинковані профілі. А несучим настилом є або сталевий лист, покладений на поперечний профіль омега або на профільований сталевий лист. На них, як основа для підлоги, укладають плитні матеріали, типу плити OSB. У внутрішньому просторі конструкції,  між паралельно розташованими несучими балками, розміщують звукоізоляцію з мінеральних плит. Знизу конструкція закривається підвісною стелею.

Надбудови додаткових поверхів у технології ЛСТК є надійним рішенням для тих, хто хоче розширити робочий простір. Наша компанія «ЛС Профі» займається проєктуванням та виробництвом конструкцій із сталевих оцинкованих профілів.

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form