Наземні конструкції для сонячних панелей

Перевірений спосіб розміщення фотоелектричних модулів сонячних електростанцій – установка прямо на землі. Сучасні наземні конструкції для сонячних панелей надійні, не потребують облаштування капітального фундаменту, швидко збираються і витримують значні навантаження при експлуатації. Замовити проектування і виготовлення систем кріплення для ФЕМ можна в нашій компанії.

Наземные конструкции для солнечных панелей, Украина

Які бувають наземні конструкції для сонячних панелей

Наші інженери проектують системи кріплення будь-якої складності під різну кількість модулів в залежності від цілей замовника. Наприклад, це можуть бути:

  • Столи, що складаються з секцій на вісім панелей з однією опорою
  • Система кріплення на 10-12 ФЕМ з регулюванням кута нахилу
  • Двохопорна стаціонарна система на 46 ФЕМ з розташуванням панелей вертикально в два ряди
  • Навіс для стоянки автомобілів з розміщенням на даху 120 панелей в два ряди.

Це тільки декілька прикладів конструкцій під сонячні колектори, які можуть спроектувати і виготовити наші фахівці. Системи збираються з тонкостінних сталевих оцинкованих профілів і поставляються в комплекті з деталями кріплення. Цинкове покриття профілів стійке до корозії, підвищеної вологості і кліматичних умов наших широт. Наземна конструкція для сонячних панелей з оцинкованих профілів служить понад 20 років і не вимагає регулярного догляду.

Ми створюємо двоопорні і одноопорні системи з портретним або альбомним розміщенням ФЕМ. Конструкції можуть бути статичними (нерухомими з фіксованим кутом нахилу панелей) або динамічними. Другий тип спроектований і виготовлений з можливістю регулювання кута нахилу модулів по відношенню до сонця. Динамічні системи генерують на 15% більше енергії, ніж статичні, але їх довговічність нижче.

Де замовити наземну конструкцію для сонячних панелей

Розраховуючи отримати міцну систему кріплення, не варто економити і намагатися використовувати дешеві матеріали для виготовлення каркасу. Збірка за ескізом, зробленим від руки, без проекту загрожує неприємними наслідками. Адже в такому випадку вам дістанеться ненадійна конструкція, яка завалиться при першому ж різкому пориві вітру.

Наша команда не просто виробляє системи кріплення ФЕМ. Ми створюємо проект, в якому враховуємо можливі ризики і навантаження, вивчаємо геологічні, кліматичні умови, рельєф місцевості, щільність грунту. Отримавши такі відомості, ми точно знаємо, на яку глибину забивати палі, і яка вага конструкції допустима на даній місцевості.

Потрібна якісна система кріплення сонячних панелей на землі – телефонуйте нам!

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form