Направляючий профіль для сонячних панелей

Альтернативна енергетика стрімко розвивається, і все більше людей бажає мати вдома власну «зелену» електростанцію, що отримує енергію від сонця. Коли приходить час установки фотоелектричних модулів, виникає питання монтажу кріпильних конструкцій, серед яких направляючий профіль для сонячних панелей є основним елементом.

Направляючий профіль для сонячних панелей, Україна

Які направляючі профілі для сонячних панелей використовувати?

Український ринок рясніє пропозиціями про постачання сталевих профілів для спорудження каркасів під ФЕМ, але чи будь-який товар відповідає жорстким вимогам для подібних конструкцій?

Вивчивши кілька пропозицій, ми прийшли до висновку, що постачальники просто хочуть бути причетними до розвитку сонячної енергетики і отримати солідний прибуток на цій хвилі. Продукція таких компаній не прослужить і п’яти років, тому що якість обробки профілів бажає кращого.

Серед безлічі пропозицій помітно виділяється продукція нашої компанії. Для спорудження столів і покрівельних кріплень для сонячних панелей ми розробили особливий вид оцинкованих профілів – C-Solar.

У чому особливості направляючих профілів для сонячних панелей C-Solar

  • Мала вага. Мають товщину стінки 1,5 мм і додатково піддаються перфорації по всій довжині, щоб істотно знизити навантаження на конструкцію будівлі. При цьому міцність профілю залишається на проектному рівні
  • Типорозміри. Ми випускаємо профілі C-Solar двох видів – 41х41х1,5 мм і 41х21х1,5 мм, щоб інженери, які проектують каркас, мали вибір. Довжина виробу може бути будь-якою і обмежуватися тільки габаритами транспорту
  • Цинкування. Профілі виготовляються з листової або рулонної сталі з першим класом цинкування (275 г/м2). Перш ніж запустити сировину в роботу, ми проводимо контроль якості покриття, щоб не допустити сульфатізаціі, меншої товщини, ніж належить за стандартами. Висока якість цинкового покриття гарантує профілів стійкість до кліматичних умов, вологості і корозійного впливу, а також довгий термін служби без заміни та ремонту – понад 30 років.

Якщо вам потрібен якісний направляючий профіль для сонячних панелей – звертайтеся до нас. Наші ціни нижче, ніж середня цінова пропозиція на ринку, тому що ми – виробники сталевих профілів, і не робимо посередницьких нарахувань на продукцію. Можемо виготовити партію будь-якого обсягу – просто зв’яжіться з нами і замовте поставку.

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form