Несучі системи для сонячних панелей

Придбали індивідуальну міні-електростанцію, що працює від енергії сонця, і плануєте монтаж фотоелектричних модулів? Вам знадобляться надійні несучі системи для сонячних панелей, виготовлені і встановлені за всіма правилами. Замовити міцну кріпильну конструкцію під ФЕМ запрошуємо в нашу компанію.

Несучі системи для сонячних панелей, Україна

Яку несучу систему для сонячних панелей вибрати?

Ми випускаємо кілька видів каркасів під ФЕМ:

  • Наземні. Встановлюються на палях, глибина занурення яких залежить від ландшафту місцевості і щільності ґрунту. Конструкція може мати різну висоту, довжину, розташування панелей і кут нахилу
  • Для плоскої покрівлі. Тут використовуються два варіанти каркасів: з прямою установкою з кріпленням до несучих елементів покрівлі або баластний тип, що вимагає додаткових деталей для монтажу. Другий варіант використовується в разі, коли потрібно уникнути пошкоджень покрівельного покриття (наприклад, в наливних покрівлях). Конструкція будується таким чином, щоб витримати певний рівень нахилу панелей по відношенню до сонця. Каркас встановлюється стаціонарно в проектному положенні
  • Для скатної покрівлі. Використовується для покрівель з кутом нахилу не більше 60°
  • Нестандартні несучі системи для сонячних панелей. Можемо виготовити будь-які конструкції за бажанням замовника. Є досвід проектування і монтажу навісів з сонячними панелями над автомобільними стоянками.

Виготовлення несучих систем під сонячні панелі

Наша компанія пропонує проектування і виготовлення кріпильних систем для ФЕМ з тонкостінного оцинкованого сталевого профілю власного виробництва. Профілі стійкі до механічних навантажень, корозії, підвищеної вологості, атмосферних явищ, каркаси з них стійки до сейсмічних коливань, мають невелику вагу і тривалий термін експлуатації (до 50 років).

Ми ретельно стежимо за якістю сировини і контролюємо всі етапи виробництва готової продукції. Наявні в нашому арсеналі стандартні проекти конструкцій випробувані на практиці і відмінно показали себе.

Гарантуємо високу якість кріпильних систем при доступній вартості. Зразки каркасів під діючі сонячні електростанції ви можете оглянути на території нашого заводу.

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form