Оцинкований профіль для сонячних панелей

У тих, хто збирається обзавестися власною «зеленої» електростанцією, що працює від енергії сонця, виникає питання: «З чого зібрати конструкцію під фотоелектричні модулі?». В таких випадках ми рекомендуємо оцинкований профіль для сонячних панелей C-Solar, розроблений саме для цієї мети.

Оцинкований профіль для сонячних панелей, Україна

Характерні особливості оцинкованого профілю для сонячних панелей

Наша компанія випускає спеціалізовані тонкостінні профілі C-Solar для складання конструкцій під ФЕМ. Ми передбачили кілька варіантів установки сонячних панелей – на землі, на плоскій і скатної покрівлі.

Якщо панелі розміщуються на даху, важливо зменшити навантаження на покрівлю і загальну конструкцію будівлі, щоб запобігти аварійним ситуаціям. Для цього потрібно полегшити кріпильну систему, що легко досягається за допомогою наших профілів C-Solar.

Переваги оцинкованого профілю для сонячних панелей C-Solar:

  • Легка вага. Ми виробляємо полегшені тонкостінні профілі конфігурації C, що мають товщину стінки 1,5 мм і перфорацію по всій довжині. Вироби влодіють достатньою міцністю, щоб витримувати конструкційні навантаження і надійно підтримувати сонячні панелі на землі або даху
  • Оцинковка. Такий метод захисту від корозії і підвищеної вологості давно відомий своєю ефективністю. Для виробництва профілів ми використовуємо сталевий лист з першим класом цинкування (275 г/м2). Перед передачею в цех проводиться обов’язковий контроль якості сировини, щоб готові вироби відповідали вимогам стандартів і довготривало виконували свою функцію
  • Асортимент. Ми випускаємо профілі C-Solar двох типорозмірів для зручності споруди каркасів під ФЕМ – 41х41х1,5 мм або 41х21х1,5 мм і будь-якої довжини за бажанням замовника
  • Низька вартість. Ціна від безпосереднього виробника завжди нижче ринкової, крім того, у нас діє гнучка система знижок. При цьому якість нашої продукції стабільно високого рівня.

Де замовляють оцинкований профіль для сонячних панелей?

Якісний і недорогий сталевий профіль для конструкцій під сонячні панелі можна замовити в нашій компанії. Відвантажуємо партіями будь-якого обсягу – за добу наше виробництво здатне випускати більше 70 тонн продукції. Комплектуємо наші конструкції кріпленням для збірки. Є досвід проектування і виготовлення кріпильних систем наземного і покрівельного типів під сонячні панелі.

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form