Столи для сонячних батарей

В Україні все більшої популярності набирають сонячні електростанції. Якщо раніше вони використовувалися переважно в промислових масштабах і цілях, то зараз все частіше фотоелектричні модулі можна побачити на дахах приватних житлових будівництв, а також на прилеглій території, розміщеними на столи для сонячних батарей.

Столи для сонячних батарей, Україна

Даний вид енергії добувається абсолютно безпечним шляхом, який не несе шкоди екології. Генерація не вимагає ніяких фінансових витрат. Постачальник енергії – сонце, і все, що потрібно для її отримання – це обладнання.

Які столи для сонячних батарей вибрати

Панелі встановлюються на найбільш поширених статичних наземних системах. Принцип роботи їх полягає в зборі сонячної енергії і конвертації її в електричну.

Саме статичні наземні конструкції користуються чималим попитом серед жителів України. На одному столі для сонячних батарей можна розмістити більше 100 модулів. Такий метод дозволяє істотно знизити територіальні витрати.

Столи можуть мати різну довжину, яка залежить від форм і розмірів ділянки. Основні характеристики систем кріплення – це кут установки і кількість опорних стійок, що визначаються місцем розташування та параметрами грунту, на який вони встановлюються.

Проектування і монтаж наземних конструкцій вимагає наявності необхідних знань і навичок, тому повинні бути виконані професіоналами.

Крім статичних існують динамічні системи, що мають в конструкції рухливий елемент. Вони на 15% ефективніше статичних конструкцій, але менш довговічні, так як рухомі елементи схильні до зносу.

Переваги статичних каркасів

Статичні наземні системи мають цілий ряд переваг, серед яких надійність кріплення, довговічність, конструкційна стабільність і відсутність необхідності регулярного обслуговування.

Крім того, системи кріплення для ФЕМ можуть бути встановлені на будь-якій поверхні і збудовані в кілька рядів, що істотно заощаджує місце і дає можливість монтувати максимальну кількість батарей на невеликих ділянках.

Компанія LS Group – експерт в області створення столів для сонячних батарей. Ми проектуємо і виготовляємо наземні, дахові та нестандартні системи кріплень для ФЕМ зі сталевих оцинкованих полегшених профілів власного виробництва. Якщо вам потрібно розмістити сонячні панелі, але ви не знаєте, як і з чого зібрати конструкцію під них, звертайтеся до нас.

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form