Стіл для сонячних панелей

Якщо на території підприємства ви плануєте розмістити сонячну електростанцію, щоб отримувати безкоштовну енергію для власних потреб, то, ймовірно, вже думали про те, як закріпити фотоелектричні модулі. Найнадійніша і часто використовувана система кріплення ФЕМ – це стіл для сонячних панелей, сконструйований за нашим проектом.

Стіл для сонячних панелей, Україна

Які столи для сонячних панелей можно замовити

У нас є готові проекти на наступні види систем:

 • За способом розміщення:
  • Наземні
 • По конструкції:
  • одноопорні
  • двоопорні
  • з вертикальним розміщенням панелей
  • з горизонтальним розміщенням панелей
 • За типом системи:
  • статичні
  • динамічні (управління кутом повороту вручну).

Статичний варіант – це проста і міцна конструкція, яку збирають із полегшених сталевих оцинкованих профілів і кріпильних деталей. Система закріплюється на палях, геошурумах або баласті. Спосіб кріплення обирається, виходячи з геологічних умов і рельєфу місцевості. Статичні столи для сонячних панелей мають певний кут нахилу до світила, щоб ефективність збору сонячної енергії була максимальною.

Відсутність в конструкції рухомих частин продовжує термін служби. В середньому статичні каркаси служать 25-35 років, не вимагаючи обслуговування за рахунок використання стійких до корозії і кліматичних умов сталевих профілів з оцинкуванням до 600 г/м2. При виготовленні профілів для ФЕМ ми проводимо багатоступеневий контроль якості на всіх етапах, аналізуючи механічні властивості та хімічний состав сталі, а також товщину і рівномірність цинкового покриття.

При використанні динамічних систем кріплення можлива регуляція кута нахилу сонячних панелей, завдяки чому на 15-17% збільшується генерація енергії. Для цього достатньо раз на місяць (в залежності від сезону) вручну встановити оптимальний кут нахилу.

Чому стіл для сонячних панелей краще замовити у нас

Фахівці нашої компанії спроектують систему кріплення під будь-яку кількість фотомодулів і нададуть надійні матеріали для складання конструкцій – сталеві профілі і деталі кріплення. Допоможемо з частковою збіркою елементів каркасів. На території нашого заводу ви можете оглянути діючі покрівельні та наземні системи, щоб переконатися в професійному підході до даного питання.

Крім того, у нас є досвід проектування конструкцій для об’єктів інфраструктури. Наприклад, створення навісів для стоянок автомобілів з сонячними панелями на даху. Можлива розробка проектів під нестандартні системи кріплення.

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form