Теплиці з оцинкованого профілю

Сучасні технології дозволяють швидко зводити конструкції будь-якого типу. У роботі ми використовуємо оцинкований профіль для каркасного будівництва. Профілі виробляються методом холодного формування на прокатних станах з оцинкованої рулонної сталі марки S280-S350, товщиною до 3мм та мають отвори для болтових з’єднань. Конструкції з оцинкованого профілю  будуються в рази швидше, якщо порівнювати з виробами з інших матеріалів.

Один з напрямків діяльності нашої компанії – проєктування та виробництво конструкцій ЛСТК теплиць на замовлення. Вироби мають високу якість та термін служби. Теплиці, що знаходяться в зоні ризикованого землеробства, мають бути міцними та не вимагати особливих умов для монтажу. Ці якості забезпечують конструкції з запропонованого матеріалу.

Теплиця з оцинкованого профілю не вимагає складних фундаментів, завдяки легкій вазі конструкцій, тому зведення потребує набагато менше часу. Сучасні каркасні будівлі мають додаткові переваги, які полягають у наступному:

  • невелика вага;
  • відсутність необхідності у вантажопідйомній техніці;
  • тривалий термін служби;
  • відсутність корозії  після тривалої експлуатації;
  • вигідна цінова політика.

Промислова теплиця з оцинкованого профілю або фермерська теплиця ЛСТК може бути легко адаптована до  умов експлуатації, таких як збільшення площі або зміна геометрії.

Види теплиць

Ми виготовляємо однопролітні та багатопролітні теплиці. У першому випадку це класичні теплиці, шириною (проліт), 6, 9, 12, 15м, висотою до 6м, з колонами, виготовленими з С подібних профілів, балки з затяжками, крок рам 2-4 м. Такі теплиці  чудово підходять для вирощування будь-яких культур, що потребують дотримання особливих умов зростання. Конструкція має два скати та  розмір, обумовлений під час оформлення замовлення.

Конструкції для теплиць з кількома прольотами можуть буть шириною 12м, 21м, 24м, 36м, висотою 6-8м.  Конструкції складаються з колон, у вигляді  С образних профілів, ґратчастих ферм, мають зв’язки, стінові та покрівельні прогони, крок рам 4м, при цьому можуть бути без перегородок.

У нас ви можете замовити оцинковані конструкції теплиць під скління. Перевага даних виробів у тому, що склопакет здатний вдвічі знизити втрати тепла, тобто знизити коефіцієнт теплопровідності приблизно на 50%. Таким чином, фермери  можуть значно подовжити  сезон експлуатації теплиць. Дощова вода стікатиме по даху, виконаному під кутом. Сніг не налипатиме на поверхню скла, тому рослини отримають достатню кількість світла.

Альтернативний варіант – оцинковані конструкції теплиць під полікарбонат. Покриття має гарну світлопропускну здатність (92%),  захист від ультрафіолетового проміння та невелику вагу. Полікарбонат не боїться граду та має стійкість до екстремальних температур. Простота монтажу, довговічність,  та ударостійкість теплиць з полікарбонату завоювали любов і довіру вже багатьох фермерів. Тонкостінний оцинкований профіль стане надійною опорою для полікарбонату, тому конструкція витримає будь-які погодні умови, зберігаючи початковий вигляд.

Замовлення конструкцій

ЛСТК теплиці виробництво передбачає високу якість обладнання та матеріалів, які забезпечують надійність конструкції на довгі роки. Ми пропонуємо оцинкований холоднокатаний профіль для теплиць, використання якого знижує навантаження на фундамент.

 Для замовлення конструкцій необхідно звернуться в нашу компанію та заповнити технічне завдання.  Зверніться в нашу компанію та отримаєте детальну консультацію.

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form